• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
Get Running Eindhoven

Get Running Eindhoven

  • Introductie
    • Wie zijn wij?
    • Bestuur
  • Trainingen
    • Groepen & Cursussen
    • Tijden & locaties
    • Trainers
    • Looptips
  • Activiteiten
  • Lid worden
    • Contributie
    • Inschrijfformulier
  • Contact

ALV 2023

De jaarlijkse Algemene Ledenvergadering was op zaterdag 17 juni, aansluitend op de trainingen. Nadat iedereen van een kop koffie of thee en een heerlijke appelflap was voorzien, opende de voorzitter Juliët de vergadering.

Alle gebruikelijke punten kwamen voorbij: de notulen van de ALV van 2022, het secretarieel jaarverslag 2022/2023, de eindafrekening van 2022, het verslag van de kascommissie en de begroting voor 2024. Ook werd de Get Runner 2022/2023 bekend gemaakt: Rifka, onze trainer van de Doorzettersgroep heeft dit jaar de award gewonnen vanwege haar betrokkenheid bij Get Running. Ook heeft er een bestuurswissel plaatsgevonden: Juliët en Jeroen namen afscheid, na hartelijke bedankjes voor hun werkzaamheden, en Giuseppe en Jan Willem hebben plaatsgenomen. Ook de trainers zijn deze ALV weer in het zonnetje gezet.

Het was een levendige vergadering, met veel constructieve bijdragen door veel leden. We hopen op weer een gezellig en sportief jaar!!

Primaire Sidebar

Hardlooptrainer gezocht!

Wij hebben plaats voor een hardlooptrainer die ons trainersteam komt versterken. Wil je meer weten? Klik dan hier, of neem dan contact met ons op via info@getrunning.eu.

Loop met ons mee!

Wil je lid worden en hardlopen of wandelen bij Get Running? Of eerst sfeer proeven tijdens twee proeftrainingen? Neem dan contact met ons op voor meer informatie!

Agenda

  • Op dit moment zijn er geen evenementen
  • Footer

    Onze socials

    • Facebook
    • Instagram

    Privacy en Veiligheid

    Privacyverklaring Veiligheid: regels en aanbevelingen

    Contact

    info@getrunning.eu
    Realisatie: Supportpunt in samenwerking met Loopgroep Get Running